Wszystkie opinie pochodzą od klientów Pyszne.pl, którzy zamówili z Bar Pod Jemiołą. Chcesz wiedzieć więcej? Dowiedz się więcej
Zając
1 cze 2026 o 13:26
Mniam
Dominika
24 maj 2026 o 16:35
Bardzo smaczne jedzenie! Polecam!
Artur
25 kwi 2026 o 0:46
Smacznie, placki ziemniaczane bardzo dobre. Ale….. adres dostawy „w terenie” , parking. I dojeżdżają placki po dwóch godzinach oczekiwania….. bez widelców. Dzwonię, dopytać, jak mam je teraz zjeść i słyszę z drugiej strony, że co ja panu teraz poradzę?