BAR POD JEMIOłą

Ostatniaopinia


5 gwiazdek z 64 opinii

Wszystkie opinie pochodzą od klientów Pyszne.pl, którzy zamówili z Bar Pod Jemiołą. Chcesz wiedzieć więcej? Dowiedz się więcej

1 cze 2026 o 13:26 Mniam
24 maj 2026 o 16:35 Bardzo smaczne jedzenie! Polecam!
25 kwi 2026 o 0:46 Smacznie, placki ziemniaczane bardzo dobre. Ale….. adres dostawy „w terenie” , parking. I dojeżdżają placki po dwóch godzinach oczekiwania….. bez widelców. Dzwonię, dopytać, jak mam je teraz zjeść i słyszę z drugiej strony, że co ja panu teraz poradzę?